نماد سایت فاراد صنعت چابک 02144228051 (سیستم اعلام و اطفاء حریق)

درباره ما

 

شرکت فاراد صنعت چابک

شرکت فاراد صنعت چابک در سال ۱۳۸۷ توسط آقای مهندس “رسول طالبی”، همزمان با اخذ نمایندگی سیستم های ابزار دقیق و آنالایزرگاز از کمپانی Fire &security company انگلستان تأسیس و با بکار گیری از نیروهای مجرب گام مهمی در جهت اجراء و راه اندازی سیستم ابزار دقیق و اندازه گیری نهاد. این شرکت در ادامه با توجه به تنوع محصولات در زمینه سیستم های اعلام و اطفاء حریق به تأمین، مشاوره، اجراء و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق و سیستم های نظارت تصویری حرفه ای با برند FSC EXPORT روی آورد. محصولات این کمپانی دارای تأییدیه mcert -UL-LPCB و همچنین با پیگیری شرکت فاراد صنعت چابک دارای تأییدیه از آزمایشگاه تحقیقات و انفورمات ایران وابسته به سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد.

شرکت فاراد صنعت چابک به عنوان یک تیم جهت ارائه راه حل های جامع در ارتباط با ساخت مرکز دیتا، اتاق پاور و اتاق سرور همچنین ایمنی و پیشگیری از حریق، اعلام و اطفاء حریق نظارت تصویری و کنترل تردد و سایر خدمات فنی آماده همکاری با شرکت های شبکه و فناوری اطلاعات مراکز و شرکت های مخابراتی وسازمان ها و ادارات می‌باشد.

رسالت فاراد صنعت چابک 

شرکت فاراد صنعت چابک بر آن است تا با استفاده از دانش روز و روش های علمی در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق، زندگی ایمن تری را برای هموطنان عزیزمان در کشور ایران فراهم نماید.

چشم انداز فاراد صنعت چابک 

ایجاد زندگی ایمن تر، طولانی تر و لذت بخش تر برای جوامع ایرانی

خروج از نسخه موبایل