نماد سایت فاراد صنعت چابک 02144228051 (سیستم اعلام و اطفاء حریق)

درباره شرکت فاراد صنعت چابک

درباره شرکت فاراد صنعت چابک

شرکت فاراد صنعت چابک در سال ۱۳۸۷ توسط آقای مهندس “رسول طالبی” همزمان با اخذ نمایندگی سیستم های ابزار دقیق و آنالایزر گاز از کمپانی Fire & security company انگلستان تأسیس شد، و با بکار گیری از نیروهای مجرب گام مهمی در جهت اجراء و راه اندازی سیستم ابزار دقیق و اندازه گیری نهاد.

این شرکت در ادامه با توجه به تنوع محصولات در زمینه سیستم های اعلام و اطفاء حریق به تأمین، مشاوره، اجراء و راه اندازی آن و سیستم های نظارت تصویری حرفه ای با برند FSC EXPORT روی آورد.

محصولات این کمپانی دارای تأییدیه UL  و LPCB  و آزمایشگاه تحقیقات و انفورمات ایران وابسته به سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد.

شرکت فاراد صنعت چابک به عنوان یک تیم جهت ارائه راه حل های جامع در ارتباط با ساخت مرکز دیتا، اتاق پاور و اتاق سرور همچنین ایمنی و پیشگیری از حریق، اعلام و اطفاء حریق نظارت تصویری و کنترل تردد و سایر خدمات فنی آماده همکاری با شرکت های شبکه و فناوری اطلاعات مراکز و شرکت های مخابراتی، سازمان ها و ادارات می‌باشد.

رسالت فاراد صنعت چابک 

شرکت فاراد صنعت چابک بر آن است تا با استفاده از دانش روز و روش های علمی در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق، زندگی ایمن تری را برای هموطنان عزیزمان در کشور ایران فراهم نماید.

چشم انداز فاراد صنعت چابک 

ایجاد زندگی ایمن تر، طولانی تر و لذت بخش تر برای جوامع ایرانی

خروج از نسخه موبایل