درباره ما

درباره شرکت فاراد صنعت چابک

شرکت فاراد صنعت چابک در سال ۱۳۸۷ توسط آقای مهندس “رسول طالبی” همزمان با اخذ نمایندگی سیستم های ابزار دقیق و آنالایزر گاز از کمپانی Fire & security company انگلستان تأسیس شد، و با بکار گیری از نیروهای مجرب گام مهمی در جهت اجراء و راه اندازی سیستم ابزار دقیق و اندازه گیری نهاد.

این شرکت در ادامه با توجه به تنوع محصولات در زمینه سیستم های اعلام و اطفاء حریق به تأمین، مشاوره، اجراء و راه اندازی آن و سیستم های نظارت تصویری حرفه ای با برند FSC EXPORT روی آورد.

محصولات این کمپانی دارای تأییدیه UL  و LPCB  و آزمایشگاه تحقیقات و انفورمات ایران وابسته به سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد.

شرکت فاراد صنعت چابک به عنوان یک تیم جهت ارائه راه حل های جامع در ارتباط با ساخت مرکز دیتا، اتاق پاور و اتاق سرور همچنین ایمنی و پیشگیری از حریق، اعلام و اطفاء حریق نظارت تصویری و کنترل تردد و سایر خدمات فنی آماده همکاری با شرکت های شبکه و فناوری اطلاعات مراکز و شرکت های مخابراتی، سازمان ها و ادارات می‌باشد.

 

رسالت فاراد صنعت چابک 

شرکت فاراد صنعت چابک بر آن است تا با استفاده از دانش روز و روش های علمی در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق، زندگی ایمن تری را برای هموطنان عزیزمان در کشور ایران فراهم نماید.

چشم انداز فاراد صنعت چابک 

ایجاد زندگی ایمن تر، طولانی تر و لذت بخش تر برای جوامع ایرانی